PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : پشتیبان گیری

alaveh
12-24-2014, 06:05 PM
سلام
نرم افزار من نسخه 50.13.3 هست
ویندوزم 8 نسخه 64 بیتی هست

زمان پشتیبان گیری خطا میده . البته اسم فایل رو اجازه نمیده من انتخاب کنم و خودش هم چیزی نمی نویسه . عکس زیر حاوی اطلاعات کاملتری هست .

alaveh
12-26-2014, 12:34 AM
یک سوال دیگه

این نرم افزار قابلیت تغییر تاریخ توی برنامه رو نداره ؟
مثلا بخوای تعداد ریادی فاکتور از یک تاریخ خاص رو بزنی باید یا تاریخ ویندوز رو عوض کنی و برنامه رو بازو بسته کنی یا تک تک تاریخ رو عوض کنی ؟
جایی نیست که تاریخ رو بشه کلا تغییر داد ؟

SSE
12-27-2014, 03:57 AM
سلام
تاریخ و شماره و ... برای نسخه پایه اتوماتیک است ولی در نسخه های بعدی انتخابی است

alaveh
12-27-2014, 09:40 PM
سلام
تاریخ و شماره و ... برای نسخه پایه اتوماتیک است ولی در نسخه های بعدی انتخابی است

نه برای من هم این امکان رو داره . سوال من چیز دیگه بود . حالا اصلا این مهم نیست . سوال اصلی من در مورد پشتیبان گیری بود که پاسخ ندادید اونو . ممنون میشم اونو جواب بدین .

SSE
12-28-2014, 03:37 AM
سلام
1- یک احتمال این است که هنگام تهیه پشتیبان نسخه ای دیگر از میم در حال اجرا باشد
2- در بخش تنطیمات میم مسیر پشتیبان یک مسیر نادرست باشد
3- موضوع ضد ویروس روی کامپیوتر را نیز یک لحظه غیرفعال کنید و بک آپ گیری را تست کنید

alaveh
12-28-2014, 12:10 PM
سلام
1- یک احتمال این است که هنگام تهیه پشتیبان نسخه ای دیگر از میم در حال اجرا باشد
2- در بخش تنطیمات میم مسیر پشتیبان یک مسیر نادرست باشد
3- موضوع ضد ویروس روی کامپیوتر را نیز یک لحظه غیرفعال کنید و بک آپ گیری را تست کنید

جالب بود
موارد بالا مشکلم رو حل نکرد ولی ذکر مورد دوم باعث شد به این فکر بیفتم که نکنه روی دسکتاپ نتونه کپی کنه . مسیر رو عوض کردم وروی درایو d بک آپ گرفت .
گفتم اینجا بنویسم شاید کسی این مشکل رو داشته باشه و اینو بخونه و مشکلش حل بشه .

SSE
12-29-2014, 03:25 AM
سلام
ممنون از انعکاس نتیجه توسط شما