PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : چند تغییر مهم در فاکتور!!!

arsoltanii
01-09-2015, 06:51 PM
درود;

1. در فاکتور نه آدرس و نه تلفن فروشگاه هیچ جایی درج نمیشه بودن این دو مورد تو فاکتور واقعا لازمه ! به نظرم شماره تلفن دفتر در قسمت بالا زیر شماره فاکتور اضافه بشه بهتره و آدرس هم انتهای فاکتور که بشه تنظیم کرد بود و نبودش رو!!

2.در فاکتور بدهی پیشین مشتری نمایش داده نمیشه ، برای کار ما حداقل ، بودنش ضروریه که باید خودم دستی اضافه کنم! اگه بشه مثل نرم افزار هلو بدهکاری با احتساب این فاکتور و بدون احتساب این فاکتور نمایش داده بشه خیلی بهتره...

3.اگه بشه نام بازاریاب یا همون واسطه فروش هم تو فاکتور درج بشه هم عالی میشه البته من با حساب کتاب واسطه فروش هم یسری مشکل دارم که بعدا میگم!

با تشکر.

SSE
01-10-2015, 03:48 AM
سلام
موارد 1و 2 در فاکتور موجود است
مورد 3 نام واسطه در فاکتور جای تامل دارد

arsoltanii
01-10-2015, 12:10 PM
درود ;

مورد 1و2 در فاکتور پیشفرض میم جایی ندارد!!منظورم ازمورد 2 بدهی فاکتور قبل است نه مجموع بدهی!

برای مورد 3 هم بودن نام ویزیتور در فاکتور برای ما نیاز است! لطفا بررسی نمایید درصورت امکان اضافه شود.
http://bia2bebar.ir/exam.jpg

SSE
01-10-2015, 03:48 PM
با سلام
پیشنهاد میکنم از فاکتور دارائی استفاده گردد در موارد خاص پیشنهادی که بصورت اختصاصی است باید درخواست به 88994474 اعلام گردد چون شکل فاکتور ثابت است ویک ابزار برای تغییر ظاهر فاکتور وجود دارد که برای نسخه پایه نیست

arsoltanii
01-11-2015, 10:16 AM
با سلام
پیشنهاد میکنم از فاکتور دارائی استفاده گردد در موارد خاص پیشنهادی که بصورت اختصاصی است باید درخواست به 88994474 اعلام گردد چون شکل فاکتور ثابت است ویک ابزار برای تغییر ظاهر فاکتور وجود دارد که برای نسخه پایه نیست

من از نسخه متوسط استفاده می کنم چگونه باید نرم افزار تغییر ظاهر فاکتور را تهیه کنم؟

مورد 2و3 نیز امکانش هست اضافه بشه؟

SSE
01-13-2015, 03:29 AM
سلام
لطفا بخ شکلهای پیوست نگاه کنید :

arsoltanii
01-13-2015, 11:09 AM
با سلام
این ویرایشگر امکانات خاصی در اختیار قرار نمی دهد؟
آیا راهی هست که یک فاکتور جدید طراحی کرد؟

SSE
01-14-2015, 03:21 AM
سلام
جابجائی ستونها فعال / غیرفعال کردن کردن / رنگ / قلم /... برای هردونوع فاکتور را فراهم می کند