PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : موضوع سند افتتاحیه

حامد
07-14-2012, 02:40 PM
با سلام در نسخه متوسط در آیکون مدیریت مالی مقوله سند افتتاحیه و سند اختتامیه وجود نداره میشه بفرمایید چگونه پس میشه سال مالی جدید ایجاد کرد و حسابهای سال قبل را وارد سال جدید کرد.و چون ما ابتدای سال 91 سال مالی را ایجاد کردیم و مشکل داشت با سال مالی 90 کار کردیم و الان که با آپدیت جدید بخواهیم سال مالی جدید بگیریم حسابهای جدید راوارد نکرده ایا امکان حذف سال مالی 91 که قبلا درست شده هست تا دوباره سال مالی 91 ایجاد کنیم. در فیلم آموزشی نشان میده که در اسناد حساب داری به صورت دستی میشه اسناد اختتامیه را درست کرد که ما در نسخه متوسط اصلا این مورد را نداریم.

SSE
07-15-2012, 05:38 AM
سلام
در نسخه های جدید بالای 48.4.75 دیگر نیازی به سند افتتاحیه نیست هنگام انتقال مانده ها به سال جدید این امر اتوماتیک انجام میگردد و برای ابتدای سال سند افتتاحیه تولید میگردد از طرفی سند اختتامیه برای نسخه های حسابداری مطلق است و دیگر نیازی به این سند در نسخه های غیر مطلق نیست

حامد
07-16-2012, 05:59 AM
با سلام
من ابتدای سال 90 با نسخه قبلی ایجاد سال مالی 91 کردم ولی چون برنامه ناقص بود و کار نمیکرد شما فرمودید با همان سال مالی 90 فاکتور بزنید و الان که نسخه جدید را نصب کردم چون ابتدای سال با نسخه قبلی ایجاد سال مالی 91 کردم وقتی به سال مالی 91 بروم همان مانده حسابهای برج 1 سال91 را می آورد وبقیه این 4 ماه را انجام نمیدهد ایا میشود سال مالی 914 را حذف کرد و دوباره ایجاد کرد؟ یا نه پس باید چه کاری انجام داد.

SSE
07-17-2012, 02:36 AM
سلام
دستی توسط گروه پشتیبانی در شرکت مقدور است ولی توسط منوی برنامه توسط شما فعلا خیر

حامد
07-17-2012, 09:21 AM
خوب باید چه کار انجام داد

SSE
07-18-2012, 03:49 AM
سلام
موضوع را تلفنی به بخش پشتیبانی آقای ابراهیمی اطلاع دهید