PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : درخواست اپدیت جدید

noh
12-13-2012, 09:19 AM
باسلام خدمت see نسخه 49.2.82از کجا میشه تهیه کرد چند بار درخواست دادم برایم ارسال نکردید
ممنون میشم مارو از تغییرات نرم افزار باخبر کنید antzarnoh@yahoo.com

SSE
12-15-2012, 02:55 AM
سلام
درخواست نسخه 49.1.87 را از واحد پشتیبانی آقای ابراهیمی (88994474) داشته باشید

arghish
02-20-2013, 05:19 AM
با سلام. نسخه جديد را تو سايت قرار بدين لطفا
چرا بايد اصلا زنگ زد براي آپديت؟

SSE
02-23-2013, 02:38 AM
با سلام
نسخه جدید پس از مدت حدود 3 ماه روی سایت قرار داده می شود ولی در این فاصله به علاقه مندان دریافت نسخه جدید تلفنی و با هماهنگی قبلی ارسال میگردد

arghish
02-26-2013, 06:20 AM
از نسخه 48 بیش از سه ماه گذشته هنوز نسخه 49 تو سایت قرار داده نشده.. یک ایمیل هم زدیم برای نسخه 49 ولی چیزی دریافت نکردیم. لطفا نسخه 49 را یا در سایت قرار بدین یا برایم به این ایمیل ارسال کنین
ممنون
arghish@gmail.com

SSE
02-26-2013, 07:12 AM
سلام
درخواست شما را انتقال دادم

arghish
02-27-2013, 09:06 AM
سلام

سلام
من امروز زنگ زدم. آقای ابراهیمی گفتن فرستادیم. ولی تو ایمیل چیزی نبود. یک ایمیل دیگه دادیم گفت فرستادم. ولی باز چیزی نبود. نمیدونم ایمیلهای من ایراد داره یا چیزی دیگه است
یک ایمیل دیگه میدم. لطفا اگر امکان داره اینو انتقال بدین
arghish@hotmail.com
qara_gile@yahoo.com

arghish
02-28-2013, 03:35 AM
سلام
با سلام.
نسخه جدید را تونستم نصب کنم. تغییرات بسیار عالی و به یک کلام تحول خیلی خوبی تو نرم افزار صورت گرفته است. اما مشکلی که هست اینکه تو نسخه جدید نمیتونم از روی بک آپهام اطلاعات قبلی را مشاهده کنم..
چکار باید کرد؟
مثلا تو نسخه 75 همه اطلاعات درسته و خوب کار میکنه اما تو نسخه جدید نمیتونم اطلاعات نسخه 75 را کامل ببینم.. مثلا مانده حساب آقای ایکس 4300000 بود حالا تو این آپدیت شده 1630000.. یا صورت دریافتها و پرداختها وجود ندارد. و خلاصه همه اطلاعات قاتی پاتی است

SSE
03-03-2013, 03:04 AM
سلام
نسخه چند برای شما ارسال شده است ؟

arghish
03-03-2013, 05:33 AM
بله. من نرم افزار را از نسخه 75 به نسخه 93 ارتقا دادم.

SSE
03-04-2013, 03:28 AM
سلام
به ترتیب به صورت ذیل عمل کنید :
- از منوی امکانات / بازیابی نسخه 75 را بازیابی کنید (از بک آپ گفته شده 75 استفاده کنید)
- برنامه پس از اجرای مجدد از شما درخواست شماره مجوز را میخواهد در این مرحله فرم را ببندید (کنسل کنید)
- حال فرم Login بدون دکمه ورود مشاهده می شود از برنامه خارج شوید و برنامه را اجرا نکنید
- از نسخه UpGarde به شماره 75 برنامه را به این نسخه تبدیل کنید (درهمان مسیر نصب شده برنامه)
حال برنامه شما با داده های قبلی شما نسخه 75 است پیشنهاد می کنم روی ویندوز دیگری برنامه را نصب و ارتقاء 93 را انجام داده و نتایج را مقایسه کنید تا علت را بررسی کنید
موفق باشید

arghish
03-06-2013, 03:25 AM
سلام

با تعویض ویندوز و نصب نرم افزار و ارتقا آن به نسخه 75 تونستم اطلاعات قبلی را بازیابی کنم.
و یک پیشنهاد
نرم افزار از نسخه های اولیه تا به امروز سیر تحولی خوبی را پشت سر گذاشته است. حالا توان رقابت با نرم افزارهای دیگر حسابداری را در بازار به خوبی داراست. از جهتی این نرم افزار چون نیاز به قفل سخت افزاری ندارد میتوانید مستقیم آخرین نسخه تولیدی را به صورت مستقیم و از طریق اینترنت به فروش برسانید. کاری که اکثر تولیدکنندگان نرم افزار انجام میدهند. میتوان فایلهای نصبی برنامه را گروه بندی و برای دانلود قار داد. مثلا کسانی که میخوان نرم افزار را روی 7 نصب کنند نیاز به دانود فریمورک ندارند فقط فایل اصلی برنامه و موتور اس کیو ال را دانلود کنند. همچنین میتوانید فیلمهای آموزشی را هم در سایت قرار دهید و با تقسیم و گروه بندی میتوانید بسیار مطرحتر از حالا باشید. چون واقعا حیف است نرم افزاری با این امکانات و روانی در گمنامی به سر برد. موفق باشین

SSE
03-10-2013, 03:27 AM
با سلام
ممنون از پیشنهادات شما هم اکنون برای نسخه 7 و 8 در حال چنین کاری هستیم و تمام فیلمهای آموزشی از ابتدا قرار است تولید و تکثیر شود

arghish
03-15-2013, 12:24 PM
در ضمن یک پیشنهاد..
سعی کنید تو نسخه جدید دکمه های پر کاربرد بیشتر در دسترس باشند. مثلا من از تاریخ نصب نرم افزار حتی یکبار هم دکمه سند رسید انبار یا حواله انبار را انتخاب نکردم.. در حالیکه مثلا برای پیدا کردن آخرین قیمت خرید یک جنس مجبور شدم تو منوها دنبال لیست کالاها بگردم.
همچنین تو قسمت عملیات حسابداری بخشی به عنوان مشاهده و اصلاح فاکتورها اگر قرار داده بشه بهتر خواهد بود. ممنون