PDA

توجه ! این یک نسخه آرشیو شده میباشد و در این حالت شما عکسی را مشاهده نمیکنید برای مشاهده کامل متن و عکسها بر روی لینک مقابل کلیک کنید : نسخه جدید

mdark
09-25-2013, 06:06 PM
من چند روز پیش با شرکت تماس گرفتم ، گفتم نرم افزارم مشکل داره ، سود و زیان رو اشتباه حساب میکنه ، آپدیت انجمن رو روش نصب کردم ، میگه سرویس پک نصب کن ،
درخواست فایل آپدیت داشتم که گفتن تا 2 روز دیگه روی انجمن قرار میگیره
پس چی شد ؟ الان چند روز میگذره
اگه نمیاد و نمیشه ، ما 1 نرم افزار دیگه بخریم . این به درد نمی خوره اینجوری . الان هم که کلا بالا نمیاد نرم افزار
اگه قراره نسخه جدید بذارید لطفا اقدام کنید . اگه نه مردم رو الاف نکنید بگید از نرم افزاری دیگه بگیریم
تمام حساب و کتابمون مونده

mdark
09-27-2013, 12:19 PM
الحمد الله کسی اینجا نیست
تعطیل کنیم بریم خونه :)

arghish
09-29-2013, 02:48 PM
دوست عزیز آخرین آپدیتی که من دارم نسخه 49.0.99 است. مشکل خاصی هم ندارم اگر خواستی یک جا آپلود کنم برای دانلود؟

mdark
09-29-2013, 04:05 PM
دوست عزیز آخرین آپدیتی که من دارم نسخه 49.0.99 است. مشکل خاصی هم ندارم اگر خواستی یک جا آپلود کنم برای دانلود؟

ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدید
متاسفانه شرکت اصلا پیگیری نمیکنه
این هم مثل بقیه کارها ، میگن نرم افزار رو بخرید ، وقتی خریدی و پول دادی دیگه پشتیبانی و ... هیچ !

SSE
09-30-2013, 04:29 AM
سلام
نسخه شما چند است

arghish
09-30-2013, 08:32 AM
ممنون میشم اگه این کار رو انجام بدید
متاسفانه شرکت اصلا پیگیری نمیکنه
این هم مثل بقیه کارها ، میگن نرم افزار رو بخرید ، وقتی خریدی و پول دادی دیگه پشتیبانی و ... هیچ !

میتوانین از لینک زیر دریافت کنید. امیدوارم مشکلتون حل بشه

http://s1.picofile.com/file/7955202896/MimUpgrade49_0_99.rar.html

mdark
09-30-2013, 07:08 PM
میتوانین از لینک زیر دریافت کنید. امیدوارم مشکلتون حل بشه

http://s1.picofile.com/file/7955202896/MimUpgrade49_0_99.rar.html

با تشکر
دوست عزیز
من اینو نصب کردم
نرم افزار اجرا شد
ولی دقیقا همون چیزی رو که من به خاطرش نرم افزار رو آپدیت کردم رو نداره

ورژن قبلی که خودم داشتم ، سود و زیان رو اوایلش درست حساب میکرد ، این اواخر همه رو منفی میداد و اشتباه
ورژن شما رو که نصب کردم اصلا دکمه سود فاکتور رو نداره در بخش فاکتور های فروش

SSE
10-01-2013, 05:23 AM
سلام
اگر شماره نسخه را اعلام نکنید من نمی توانم کمکی کنم

arghish
10-20-2013, 07:22 AM
سلام
بلاخره این نسخه جدید کی میاد؟

SSE
10-21-2013, 05:28 AM
سلام
نسخه جدید رو باید از آقای ابراهیمی دریافت کنید
تا این لحظه نسخه شماره 49.2.110 است

mdark
10-22-2013, 12:42 PM
من برای نسخه جدید تماس گرفتم
گفتن میذاریم روی سایت ...
ولی الان خیلی وقته گذشته و خبری نشده
ورژن من قدیمی بود که از این دوستمون از کاربران انجمن 1 فایل آپدیت گرفتم . در حال حاضر ورژن 49.0.99 هست که توی بخش سود و زیان و چند جا دیگه نقص داره ..

این روش که توی انجمن شما میگید باید از شرکت آپدیت رو بگیریم ، و زنگ میزنیم شرکت میگن میذاریم توی سایت روش خوبی نیست و فقط الاف کردن مردم هست
از نظر نرم افزاری میتونید 1 دکمه آپدیت بذارید ، هروقت آپدیت جدید اومد یوزر چک کنه و خودکار آپدیت کنه ( مثل تمام نرم افزارها ) یا اگه امکان این کار نیست ، حداقل وقت مردم رو نگیرید و بذارید روی سایت .

SSE
10-26-2013, 04:59 AM
سلام
ایمیل بدهید برایتان ارسال کنم

arghish
10-27-2013, 09:51 AM
لطفا برایم ایمیل کنید
arghish@gmail.com
یا
qara_gile@yahoo.com

ممنون

SSE
10-28-2013, 04:21 AM
با سلام
نسخه 50.0.0 ارسال شد

mdark
11-02-2013, 01:29 PM
با سلام
نسخه 50.0.0 ارسال شد

لطفا برای من هم ارسال کنید
email
maysam.taran
@
gmail
.
com

SSE
11-03-2013, 04:03 AM
لطفا برای من هم ارسال کنید
email
maysam.taran
@
gmail
.
com

سلام
نسخه 50.0.0 ارسال شد

mdark
11-05-2013, 09:20 PM
سلام
نسخه 50.0.0 ارسال شد

دست شما درد نکنه
ولی میشه بگید این چه نوع نرم افزاری هست که صورت سود و زیان نداره
حتی سود یا زیان 1 فاکتور فروش رو هم به صورت تکی نمیده ( تو ورژن قدیمی داشت که به مشکل خورده بود )
الان این نرم افزار فقط کار 1 برنامه انبار داری رو میکنه ؟؟غیر از اینه ؟
اگه سود و زیان داره و من بلد نیستم و ندیدم اگه امکان داره راهنمایی کنید ! ( قبلنا 1 دکمه داشت سود فاکتور ، ولی الان چشمون درومد پیداش نکردیم )

SSE
11-06-2013, 06:35 AM
سلام
نسخه شما پایه است تا نسخ بالاتر

mdark
11-07-2013, 10:37 AM
سلام
نسخه شما پایه است تا نسخ بالاتر
اول اینکه من نسخه پایه ورژن قدیمی تر رو نصب کرده بودم داشت ، الان آپدیت شده نداره
تو اون نسخه که خودم داشتم اوایل درست کار میکرد ، بعد تو محاسبات به مشکل برمیخورد ... سود اشتباه میداد
اگه نتونستید مشکل رو حل کنید توی ورژن های جدیدتر و زدید حذفش کردید ، به گردن نسخه نرم افزار نندازید ..
در ضمن ، نمایش سود 1 فاکتور از بدیهی ترین و پایه ای ترین امکانات هست که هر نرم افزار حتی پایه و ابتدایی هم باید اون رو داشته باشه که فکر کنم نرم افزار های رایگان هم دارن ، ولی نرم افزار شما نداره :|

SSE
11-09-2013, 04:43 AM
سلام
از اول هم قرار نبود انواع سود در نسخه پایه باشد آن نسخه آپدیت که سود داشت اشتباها منتشر شده بود به نظر شما برنامه 16 هزار تومانی با برنامه 100 هزارتومانی یک قابلیت باید داشته باشد در ضمن در خصوص موضوعات از نوع قابلیت حسابداری لازم است در تالار مربوطه مطرح شود

mdark
11-11-2013, 11:27 AM
سلام
از اول هم قرار نبود انواع سود در نسخه پایه باشد آن نسخه آپدیت که سود داشت اشتباها منتشر شده بود به نظر شما برنامه 16 هزار تومانی با برنامه 100 هزارتومانی یک قابلیت باید داشته باشد در ضمن در خصوص موضوعات از نوع قابلیت حسابداری لازم است در تالار مربوطه مطرح شود

انواع سود ؟
مهندس جان
این 1 مدل سود هم نشون نمیده چه برسه به انواع سود
اگه ما میگفتیم مثلا سود 1 ماهه یا دوره ای رو نشون بده ، حق با شما بود . میگفتید تو ورژن بالاتر هست
ولی الان حتی سود 1 فاکتور هم نشون نمیده
نرم افزار حسابداری که نه سود نه زیان نشون میده و نه اطلاعات حسابداری خاصی داره به هیچ دردی نمیخوره
قرار نیست چون 16 هزار تومن هست هیچی نداشته باشه
کسی که این نرم افزار رو میخره 16 تومن ، فقط اون 16 تومن رو هزینه نمیکنه ، صد ها هزار تومن و بلکه بیشتر ، از وقتش رو پای چنین برنامه مزخرفی صرف میکنه ، جنس و کالا و ... وارد میکنه ، آمار انبار میگیره ،موجودی میزنه ، طرف حساب ها رو وارد میکنه و ... 1 ماه رو نرم افزار کار میکنه بعد میاد استفاده کنه میبینه هیچی نداره
جواب شما هم اینه که نرم افزار پایه هست

SSE
11-12-2013, 04:41 AM
سلام
شما خیلی یکطرفه قضاوت می کنید و به راحتی حکم صادر میکند. شد شما در تالار مربوطه در خصوص سود یک فاکتور یک تاپیک برنید و پاسخ دریافت نکنید و یا اشکالی را به شکل مثلا تصویری منعکس کنید ؟ اگر چنین لینکی در تالار پرسش و پاسخ را ارائه دهید ممنون می شوم. در پست قبل هم گفتم که در تالار مربوطه سئوال کنید بعد قضاوت کنید شما لطفا کنید در تالار پرسش و پاسخ چند نمونه شکل قرار دهید که نشان میدهد که محاسبه مشکل دارد دو حالت دارد یک اشتباهی از طرف شما وجود دارد یا در شرایطی که شما نشان داده اید برنامه مشکلی دارد که در این صورت موضوع منعکس و شبیه سازی و برطرف و نسخه ی مربوطه برای شما ارسال می شود ولی شما به راحتی بی احترامی می کنید در ضمن شما تنها مشتری نیستید و کسی که مشکلی دارد با بی احترامی برخورد نمی کند این محصول چند هزار مشتری دارد ولی هرگز کسی اینطور برخورد نمی کند.

mdark
11-15-2013, 10:12 AM
سلام
شما خیلی یکطرفه قضاوت می کنید و به راحتی حکم صادر میکند. شد شما در تالار مربوطه در خصوص سود یک فاکتور یک تاپیک برنید و پاسخ دریافت نکنید و یا اشکالی را به شکل مثلا تصویری منعکس کنید ؟ اگر چنین لینکی در تالار پرسش و پاسخ را ارائه دهید ممنون می شوم. در پست قبل هم گفتم که در تالار مربوطه سئوال کنید بعد قضاوت کنید شما لطفا کنید در تالار پرسش و پاسخ چند نمونه شکل قرار دهید که نشان میدهد که محاسبه مشکل دارد دو حالت دارد یک اشتباهی از طرف شما وجود دارد یا در شرایطی که شما نشان داده اید برنامه مشکلی دارد که در این صورت موضوع منعکس و شبیه سازی و برطرف و نسخه ی مربوطه برای شما ارسال می شود ولی شما به راحتی بی احترامی می کنید در ضمن شما تنها مشتری نیستید و کسی که مشکلی دارد با بی احترامی برخورد نمی کند این محصول چند هزار مشتری دارد ولی هرگز کسی اینطور برخورد نمی کند.

اولا من وقت اضافی ندارم بشینم برای شما عکس بگیرم
دوما ، شما آپدیت رو دادید و من نصب کردم و الان نمیتونم دیگه از مشکل قبلی عکس بگیرم
سوما ، من به شما میگم این ورژنی که شما توی این تاپیک معرفی کردید به عنوان جدیدترین ورژن ، سود فاکتور رو نمیده ( سود دوره ای رو هم اگه نده اشکالی نداره ، میگیم اون مربوط به ورژن های کاملتر هست ، ولی حداقل سود تکی رو که باید بده ) حالا اگه شما میگید میده ، کافیه نصب کنید و تست کنید ببینید 1 فاکتور فروش که میزنید اصلا دکمه ای برای نمایش سود فاکتور داره یا نه ؟ ( در ضمن خودتون هم توی 2 تا پست بالاتر گفتید که قرار نبوده سود داشته باشه و اون نسخه اشتباهی منتشر شده ، که البته در کنار انتشار اشتباه ، اشتباه محاسباتی هم داشت ) پس نیازی به اینکه من بخوام برای شما از نرم افزار تصویر بگیرم نیست :)

در ضمن ، معمول نیست به قول خودتون اون چند هزار نفر که خریدن راضی بودن ؟ یا انداختن 1 گوشه ای و از 1 نرم افزار دیگه استفاده کردن
دلیل اینکه فقط من اعتراض کردم این نیست که همه راضی بودن و فقط من ناراضی و مشکل هم از منه ! خیر ..اینجوری نیست .

الان هم اگه اعتراض بنده ناراحتتون میکنه ، دیگه پست نمیدم
فقط اینو بگم ، برخی نرم افزار هایی که در حد پروژه دانشجویی هست و توی اینترنت به وفور یافت میشه ، همین امکانات برنامه شما رو داره ،
نرم افزاری که فروختید هیچ قابلیت خاصی نداره

mdark
11-15-2013, 10:19 AM
و در تکمیل موضوع ،
شما میفرمایید در انجمن مربوطه تاپیک بزنم
قبلا دوستانی این کار رو کردن
این هم تایپ
http://forum.mimsoft.ir/showthread.php?31-%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D9%88%D8%B2%D9%8A%D8%A7%D9%86

و این هم جواب شما :

سلام
در نسخه پایه مطابق شکل فقط محاسبه یک فاکتور فروش قرار دارد و از نسخه متوسط به بعد انواع سود به تفکیک کالا / مشتری / فاکتور/ماخذ سودوزیان/... توزیع شده است.

تصویر پیوست خودتون :
http://forum.mimsoft.ir/attachment.php?attachmentid=56&d=1325995041

ولی همین که خود شما هم گفتید سود فاکتور رو میده ، الان توی نرم افزار نداره :)

SSE
11-16-2013, 03:40 AM
سلام
این عکسی که شما اشاره کرده اید و من گذاشتم در نسخه ویژه است نه عکس از روی نسخه پایه تهیه شده که شما به آن استناد کرده اید هچنین بد نبود به تاریخ پست و پاسخ و شکلی که اینجانب ارائه دادم نگاه میکردی و اما اگر علاقه مند هستید و می توانید بدون حاشیه بحث فنی کنید بسم الله در تالار پرسش و پاسخ تا رفع مشکل آمده ام همکاری کنم و اگر لازم باشد پیگیری میکنم تا نسخه تکمیلی نیز ارسال شود

mdark
11-16-2013, 07:27 AM
سلام
این عکسی که شما اشاره کرده اید و من گذاشتم در نسخه ویژه است نه عکس از روی نسخه پایه تهیه شده که شما به آن استناد کرده اید هچنین بد نبود به تاریخ پست و پاسخ و شکلی که اینجانب ارائه دادم نگاه میکردی و اما اگر علاقه مند هستید و می توانید بدون حاشیه بحث فنی کنید بسم الله در تالار پرسش و پاسخ تا رفع مشکل آمده ام همکاری کنم و اگر لازم باشد پیگیری میکنم تا نسخه تکمیلی نیز ارسال شود

حاشیه کجا بود دوست عزیز
کدام نسخه ویژه ! من پست خود شما رو نقل قول کردم که فرموده بودید :

سلام
در نسخه پایه مطابق شکل فقط محاسبه یک فاکتور فروش قرار دارد و از نسخه متوسط به بعد انواع سود به تفکیک کالا / مشتری / فاکتور/ماخذ سودوزیان/... توزیع شده است.

در این تاپیک
http://forum.mimsoft.ir/showthread.php?31-%D8%B3%D9%88%D8%AF-%D9%88%D8%B2%D9%8A%D8%A7%D9%86&p=101&viewfull=1#post101

خود شما هم نوشتید نسخه پایه
بحث اصلی اینه من زمانی که نرم افزار پایه رو خریداری کردم ، دقیقا شکل همین عکس شما بود منو هاش و سود فاکتور داشت
بعد از 1 ماه استفاده و اینکه دیدم سود ها رو اشتباه محاسبه میکنه تماس گرفتم برای آپدیت ، قرار شد بزارن روی سایت که نذاشتن . 1 کم منتظر موندم اینجا مطرح کردم ، که شما زحمت کشیدی گذاشتی توی انجمن ، من هم اون رو گرفتم و نصب کردم
الان اون عکسی که شما قرار دادی و نرم افزار من در مرحله اول اونجوری بود کلا تغییر کرده و به این شکل درومده :
وگرنه قبلا نرم افزار بنده هم دقیقا مطابق اون عکسی که خود شما گذاشتید بود

http://img.ir/fprc.png

hadi25
01-06-2014, 07:23 AM
نسخه جدید رو برا من هم بیزحمت ارسال کنید .

hadi88512@gmail.com

SSE
01-08-2014, 04:03 AM
با سلام
ارسال شد ولی لطفا از واحد پشتیبانی درخواست نمائید

rain
02-10-2014, 08:09 AM
لطفا برای من هم ارسال نمائید.
rain_sokoot@yahoo.com

SSE
02-12-2014, 06:12 AM
با سلام
نسخه 50.1.1 ارسال شد

hasan
02-18-2014, 09:39 AM
میشه سازه 50.1.1 برا من هم ارسال کنید یا جایی آپلود کنید که دانلود کنیم
hasangh1365@yahoo.com

SSE
02-19-2014, 04:41 AM
سلام
ارسال شد

javedany
05-20-2014, 08:15 AM
لطفاً نسخه 50.4.1 برای من ارسال کنید
javedany@yahoo.com

admin
05-21-2014, 07:48 AM
آخرین نسخه در این تاریخ 31-2-1393 ورژن 50.4.1 که می*توانید ار صفحه اصلی سایت (www.mimsoft.ir) دریافت کنید. بالای صفحه _ به روز رسانی _