به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 3 , از مجموع 3

موضوع: سازه 32

سازه 32

تاریخ ساخت : 16-05-90

برای دریافت بر روی لینک زیر کلیک کنید .

http://forum.mimsoft.ir/UP/MimUpgrade32.zip

این نسخه تغییرات بسیار زیادی از لحاظ ظاهر و باطن داشته. بنابراین بعد نصب :
    1. باعث تعجب نشه این همون نرم افزار میم که آپدیت شده !
    2. ما رو از دیگاه های مؤثر و کارشناسانه خودتون محروم نکنید .
    تصویری هم از نمای جدید نرم افزار گذاشتم که می تونید ببینید .
    تصاویر پیوست شده
    • نوع فایل: jpg B32.jpg (19.5 کیلو بایت, 29 نمایش)

Junior Member
    سلام سازه 32 رو نصب کردم ظاهر نرم افزار خیلی بهتر شد ممنون از پشتیبانی خوبتون .

با سلام. میخواستم در مورد نرم افزارتان چند مورد را بیان کنم. همه اینها نظر شخصی من هست.
    1- من تا به حال با نزدیک به 15 نرمافزار حسابداری کار کرده ام. این نرم افزار تو بعضی قسمتها از قبیل گزارشات و ثبت موجودی اولیه حساب اشخاص و اسناد دریافتی و پرداختی چزو نرم افزارهایی است که یک کاربر آشنا را به شدت گیج میکند چه برسد به یک کاربر معمولی و کم تجربه.
    2- بهتر بود مانده حساب اشخاص در دوره اول در همون معرفی اشخاص وارد میشد. همچنین ثبت موجودی اولیه صندوق نیز به این قسمت مربوط است. حال نمیدانم چرا این امر تو بخش نقل و انتقال وجه صورت گرفته .. هرچند ثبت موجودی اولیه صندوق هیچ ربطی به اون بخش ندارد. جز اینکه اون بخش بسیار شلوغ و پلوغ شده و آدم گیج میشود.
    بخش نقل و انتقال وجه با اینکه از کاربردترین قسمتهای یک نرم افزار حسابداری است. منتهی در این نرم افزار مورد کم لطفی واقع شده و بسیار تو در تو و گیج کننده طراحی شده است. ساده ترین بخش در این مورد میتوان نرم افزار حسابداری فارسیکام را مثال زد. که به نظرم هنوز جزو بهترین نرم افزارهای حسابداری است.
    3 - به نظرم بهتر است یک تجدید نظر در بخش گزارش مخاطب (همان طرف حساب) اعمال شود. در این بخش فقط به مانده حساب و نوع فاکتورها و میزان پرداختی اشاره میشود. این گزارش هم شبیه یک گزارش به صورت Pdf است که هیچ گزینه ای برای دسترسی سریع به اصب فاکتورها و غیره ندارد. حال انکه نرم افزارهایی چون فارسیکام و اروین روز و غیره به راحتی اجازه میدهند از همون صفحه لیست فاکتور را دید. اما در این نرم افزار باید از این قسمت خارج شده و در جایی دیگر دنبال علت این مانده حساب گشت. همچنین بهتر بود گزینه هایی چون اصلاح فاکتورها نیز در نرم افزار گنجانده شود. اگر در فاکتورها ایرادی بود بهتر است در یک قسمت مجزا به این امر پرداخته شود.
    4- من در این نرم افزار گزینه ای چون لیست آخرین موجودی انبار ( دم دست باشد نه در داخل منوها) و یا قیمت کالاها پیدا نکردم. مثلا اگر کسی ازم بخواهد آخرین خرید قیمت یک کالا را بیان کنم. نمیدانم چطوری باید دنبال قیمت بگردم. ایا باید در میان فاکتورها دنبال این مورد گشت؟ بهتر است گزینه ای به نام لیست قیمت با محتوای آخرین موجودی و آخرین قیمت خرید در برنامه گنجانده شود.گزینه ای که بسیار پر کاربرد است.
    5- قسمتهای اولیه نرم افزار یعنی بخش اطلاعات اولیه و پایه ای نرم افزار بسیار ساده و با حوصله طراحی شده است. کار کردن در این موارد راحت است.در حالیکه در بعضی موارد بسیار خوب عمل نشده است.
    6 - ثبت نرم افزار به نام شرکت و استفاده از آن به جای قفل از هوشمندانه ترین موارد این نرم افزار است. دیگر نیازی به مشکلات سخت افزاری قفل ها و یا دردسرهای قفل تلفنی نیست. با ثبت نرم افزار به نام یک نفر یا شرکت شما میتوانید کارهای خود را در همه جا و بر روی هر سیستمی انجام بدهید. میتوانید برنامه را روی هر سیستمی نصب نمایید.
    ---------------------
    بیان نکته نظرات بالا فقط نظر شخصی من در مورد نرم افزار بود. هر چند میدانم طراحی یک نرم افزار بسیار سخت و مشکل است. با این حال به خود اجازه دادم نقاط ضعف و قدرت نرم افزار را به طور خلاصه بیان کنم.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط arghish : 10-13-2011 در ساعت 06:06 AM