به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 17

عدم نمایش سند تفظیلی در سرفصل کل ومعین

باسلام - وقتی مابعنوان مثال کدینگ 1-هزینه متفرقه/11- سوخت/ 111-بنزین را ایجاد مکنیم (که در آن 1=کل و11= معین و111= تفضیلی )آنگاه وقتی سندی را ثبت میکنیم ( مثلا 10000 ریال هزینه خرید بنزین وطرف بدهکار این سند کد تفضیلی 111 باشد) هنگام گزارش گیری باید بتوان این سند را در هر سه کد دید در حالی که در نسخه متوسط فقط گزارش کدی که در آن سند ثبت شده نمایش داده میشود .

Senior Member
    سلام
    در بخش تنظیمات پیشرفته نحوه نمایش کدینگ حساب برای انواع بخش ها قابل تنظیم است :
    تصاویر پیوست شده

عدم نمایش کلی سرفصلها

نقل قول نوشته اصلی توسط SSE نمایش پست ها
    سلام
    در بخش تنظیمات پیشرفته نحوه نمایش کدینگ حساب برای انواع بخش ها قابل تنظیم است :
    من نسخه متوسط دارم کدام نسخه این امکانات را دارد - باید نسخه متوسط هم این امکان راداشته باشد این حداقل یک برنامه حسابداری است !!!!

Senior Member
    با سلام
    موضوع را به تیم پشتیبانی منعکس نمائید (88994474)

سلام - من با پشتیبانی تماس گرفتم گفتن این امکان در نسخه متوسط نیست ! اگر دریک برنامه حسابداری امکان گرفتن گزارش وجود نداشته باشد آن برنامه ارزشی ندارد آیا برای گرفتن حداقل امکانات بابد مجدد ارتقای نرم افزار بدهم اگر لازم هست چند نرم افزار ارزان در حد نسخه پایه معرفی کنم که همه امکانات شمارا یکجادارد - من عاشق رابط کاربری شما شدم ونزدیک 300 سند ثبت کرده ام لذا برام سخته تغییر نرم افزار بدم از طرفی هم نیازی به امکانات نسخه پیشرفته شما ندارم فقط همین مشکل گزارش برام حل بشه شما رادعا میکنم - باتشکر

Senior Member
    سلام
    تلاشم را می کنم تا بگونه ای رفع رجوع شود

Senior Member
    سلام
    براساس مذاکره با تیم فنی قابلیت درخواستی برای نسخه متوسط در نسخه 50.18.0 نصب شد پس از تست عملکرد نرم افزار در هفته آتی نسخه برای شما ارسال خواهد شد لطفا پیگیر موضوع باشید

Senior Member
    سلام
    ایمیل جی میل اجازه ارسال نمی دعد لطفا یک ایمیل غیر از جی میل اعلام کنید تا نسخه 50.18.0 برای شما ارسال شود
    نقل قول نوشته اصلی توسط SSE نمایش پست ها
    سلام
    تلاشم را می کنم تا بگونه ای رفع رجوع شود

با سلام وتشکر از شما بخاطر پیگیری انجام شده برنامه نویس عزیز من نگارش جدید را از سایت گرفتم ولی باز هم مشکل به صورت کامل حل نشد مثال اگر از منوی گزارش کل/معین / تفضیلی صرفصل هزینه را انتخاب کنیم باید گزارش سرفصلهای معین وتفضیلی زیزمجموعه هزینه نمایش داده شود ولی در این نگارش هم در هیچ حالت تنظیمی نمی آید

کلمات کلیدی این موضوع