به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 3 از 3 نخستنخست 1 2 3
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 25 , از مجموع 25
    Senior Member
    سلام
    یعنی شما مثل شکل ارسالی من درون فاکتور فروش پورسانت را تعیین می کنید بعد در گزارش سود یک فاکتور 50% را مشاهده نمی کنید؟ شکل ارسالی من کاملا براساس اطلاعات شما تعریف شده است

سلام
    چرا مشاهده میکنم که مقدار سود نصف شده است ولی هیچ گزارشی از اینکه چه مقدار پورسانت به واسطه تعلق گرفته وجود ندارد در واقع سوال من این است " پورسانت هایی که به واسطه تعلق می گیرند در کجا به صورت یک گزارش قابل مشاهده هستند؟" یا " پورسانت تعلق گرفته به واسطه در کجا ذخیره می شود "
    امیدوارم متوجه منظورم شده باشید.
    ویرایش توسط ghazni : 01-24-2015 در ساعت 08:37 AM

Senior Member
    سلام
    منظورت این است که یک گزارش مستقل از عملکرد یک واسطه یک چیزی شبیه معین شخص باشد

سلام
    دقیقا منظورم همینه

Junior Member
    سلام اقای sse
    درمورد واسطه فروش (پورسانت ویزیتور)
    _ همینطور که شما هم میدانید از این امکان خوب در نرم افزار میم برای احتساب دستمزد ویزیتور یا واسطه فروش کالا در هر مرکز تجاری میباشد به عبارت دیگر سهم یاحق السعی طرف حساب ثالث مسبب فروش کالا بصورت در صد در هر فاکتور حساب میگردد.
    حالا میتوان ایرادات نرم افزار دراین مورد درزیر ذکر کرد
    1-مبلغ تعیین شده (بصورت %) در بالای فاکتور درهیچ جای دیگرشرحی برای کسر ان بعنوان پورسانت درفاکتور وجود ندارد. یعنی باید در قسمت شرح فاکتور یامالی معلوم شود مبلغ کسر گردیده
    2- مبلغ درصدی مذکور بحساب طرف حساب یا واسطه فروش منتقل یا ثبت نمیگردد.
    3- امکان تهیه گزارش برای فاکتورهای صادره شده دارای مبلغ پورسانت وجود ندارد وبه عبارتی مقدار طلب واسطه فروش از فاکتورهای فروش مشخص نیست
    4-امکان انتخاب دوحالت (کسر مبلغ پورسانت از کل مبلغ فاکتور) یا (کسر ان فقط از سود ناخالص )ومتعاقبا ثبت به حساب واسطه فروش
    5- پورسانت جزء هزینه ها انجام محسوب نگردیده
    عملا بدون این تعدیلات پورسانت در نرم افزار بیشتر جنبه نمایش دارد تا کاربردی
    ویرایش توسط noh : 05-26-2015 در ساعت 11:15 AM