به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 8 , از مجموع 8

Lightbulb چند تغییر مهم در فاکتور!!!

درود;

1. در فاکتور نه آدرس و نه تلفن فروشگاه هیچ جایی درج نمیشه بودن این دو مورد تو فاکتور واقعا لازمه ! به نظرم شماره تلفن دفتر در قسمت بالا زیر شماره فاکتور اضافه بشه بهتره و آدرس هم انتهای فاکتور که بشه تنظیم کرد بود و نبودش رو!!

2.در فاکتور بدهی پیشین مشتری نمایش داده نمیشه ، برای کار ما حداقل ، بودنش ضروریه که باید خودم دستی اضافه کنم! اگه بشه مثل نرم افزار هلو بدهکاری با احتساب این فاکتور و بدون احتساب این فاکتور نمایش داده بشه خیلی بهتره...

3.اگه بشه نام بازاریاب یا همون واسطه فروش هم تو فاکتور درج بشه هم عالی میشه البته من با حساب کتاب واسطه فروش هم یسری مشکل دارم که بعدا میگم!

با تشکر.

Senior Member
    سلام
    موارد 1و 2 در فاکتور موجود است
    مورد 3 نام واسطه در فاکتور جای تامل دارد
    تصاویر پیوست شده

درود ;

مورد 1و2 در فاکتور پیشفرض میم جایی ندارد!!منظورم ازمورد 2 بدهی فاکتور قبل است نه مجموع بدهی!

برای مورد 3 هم بودن نام ویزیتور در فاکتور برای ما نیاز است! لطفا بررسی نمایید درصورت امکان اضافه شود.
    ویرایش توسط arsoltanii : 01-10-2015 در ساعت 01:15 PM

Senior Member
    با سلام
    پیشنهاد میکنم از فاکتور دارائی استفاده گردد در موارد خاص پیشنهادی که بصورت اختصاصی است باید درخواست به 88994474 اعلام گردد چون شکل فاکتور ثابت است ویک ابزار برای تغییر ظاهر فاکتور وجود دارد که برای نسخه پایه نیست

نقل قول نوشته اصلی توسط SSE نمایش پست ها
    با سلام
    پیشنهاد میکنم از فاکتور دارائی استفاده گردد در موارد خاص پیشنهادی که بصورت اختصاصی است باید درخواست به 88994474 اعلام گردد چون شکل فاکتور ثابت است ویک ابزار برای تغییر ظاهر فاکتور وجود دارد که برای نسخه پایه نیست
    من از نسخه متوسط استفاده می کنم چگونه باید نرم افزار تغییر ظاهر فاکتور را تهیه کنم؟

مورد 2و3 نیز امکانش هست اضافه بشه؟

Senior Member
    سلام
    لطفا بخ شکلهای پیوست نگاه کنید :
    تصاویر پیوست شده

با سلام
    این ویرایشگر امکانات خاصی در اختیار قرار نمی دهد؟
    آیا راهی هست که یک فاکتور جدید طراحی کرد؟

Senior Member
    سلام
    جابجائی ستونها فعال / غیرفعال کردن کردن / رنگ / قلم /... برای هردونوع فاکتور را فراهم می کند