به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

مشکل در فعال سازی

با سلام
    نسخه پایه برنامه رو نصب کردم اما چندین بار مشکل فعال سازی داشته و زمانی که فعال میکنم موقع اجرای مجدد باز فعال سازی میخواد ، در انجمن هم خیلی ها این مشکل رو دارند
    ویندوز من xp هست و اگر لطف کنید دلیل این مشکل رو بگید ممنون میشم که نخوام تماس بگیرم .
    شرکت هم روزهای پنج شنبه و ساعاتی که من آزاد هستم تعطیل هست . با تشکر

دوستان اگر با همچین مشکلی مواجه شدید اسم فروشگاه اشتباه وارده شده یا قبلا شخص دیگری با اسم دیگری فعال کرده و باید اسم قبلی رو وارد کنید

سلام دوست عزیز از این به بعد هر زمانی در اواخر هفته نتوانستید با شرکت تماس بگیرید در سایت پیام خود را بگذارید

سلام
    امروز هارد کامپیوتر خراب شد دادم نمایندگی و هارد جدید گرفتم چکار باید بکنم اخر سال هست
    اگه امکان داره یوزر جدید بخرم .
    09128307737

سلام
    مشکل اصلی و اساسی بک آپ های شماست که در حال حاضر از بین رفته و نمیشه بهشون دسترسی داشت و گرنه خود نرم افزار که بله می تونید یک رمز و کد اشتراک جدید بگیرید.
    مگر اینکه روی هارد دیگه ای این بک آپ ها رو داشته باشید یا هارد قبلی تون قابل ریکاوری کردن باشه

منم ویندوز سون نصب کردم ۳۲ بیتی بازم هر کاری میکنم برنامه اجرا نمیکنه کد فعال سازی رو هم گرفتم

سلام برنامه رو با هر ویندوزی تست کردم کد فعالسازی رو هم گرفتم اما هربار که فعالسازی انجام میشه باز همه مراحل فعالسازی از ابتدا باید انجاک بدم

سلام.
    آیا تا به حال آپدیت را دریافت کردید و نصب کردید؟
    از سایت mimsoft.ir قسمت دریافت آخریت نسخه وارد شوید و فایل را دریافت کنید و آن را در زمان بسته بودن نرم افزار در مسیر نصب نصب کنید تا مشکلتان حل شود

Junior Member
    سلام مشکل فعال سازی مشابه هست . کد رو دریافت کردم . آخرین نسخه رو هم گرفتم . به درستی نصب کردم اما فعال نمیشه . مشکل از شرکت هست
    چه کنیم ؟ کلی کارا عقب افتاده . شما هم که تعطیلین ...؟؟؟؟؟

سلام لطفن تماس بگیرید من اطلاعات بیشتری احتیاج دارم 02188994474-5