به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

اشکال در سود فاکتور فروش

با سلام . زمانی که من در قسمت تنظیمات کد کالا رو تکراری انتخاب میکنم و شروع به وارد کردن کالا و فاکتور میکنم . در زمان گزارش سود فاکتور فروش سیستم خطا سود رو اشتباه محاسبه میکنه . فقط در حالتی که فیلد کالا رو از حالت تکرار در بیارم سود فاکتور درست محاسبه میشه .کسی میدونه باید چطور محاسبه کنم یا تنظیمات خاصی وجود داره ؟

سلام . مشکل شما در حال پیگیری است به زودی با شما تماس می گیرم

سود غیر واقعی

با سلام

سود غیر واقعی به من میده؟
    شریک دارم در مورد این مشکل خیلی عذاب میکشم.

سود شما غیر واقعی نیست باید در مورد کالا و طرفحسااب ها اول دوره ی خود را چک کنید و کاملن دقت کنید که سند ها به ترتیب و به موقع زده شده باشند، موارد بسیاری در به وجود آمدن این مشکل سهیم اند که تنها از مشکل اطلاعات جا به جا شده و نادرست در داخل سندهاست

Junior Member

مشکل در سود

سلام
    من تازه نرم افزارونصب کردم تا الن چندتا فاکتور زدم که فقط دوتاشو سودش درست داده بقیه مشکل داره
    چند بار اجناسی که وارد کردمو بررسی کردم درست بود
    مثلا من فروش روزاه ام 2.300000 بوده میزنم سود میده3.200000 یعنی از فروشم بیشتر
    لطفا راهنمایی کنید

سلام در مورد سود باید خدمتتون عرض کنم باید موارد زیادی را در نظر بگیرید نشان دادن سود نادرست علت های زیادی دارد که باید چک کنید 1. قیمت خرید و فروشی که در اول دوره زدید 2. اینکه شما فاکتور فروش را زودتر از فاکتور خرید زده باشید اینها می تواند مواردی باشد که ایجاد مشکل می کند با اطمینان کامل از قسمت سود و زیان خود استفاده کنید چون در مدت 9 سال تولید این نرم افزار هیچ مشکلی در این باب نبوده و تمام دوستانی که این مشکل براشون پیش اومده با چک کردن سند هایب خود مشکل را یافتند

سلام...دوستان من چطور متونم از این نرم افزار سود دهی استفاده بکنم.....ایا سخته باهاش کار کردن؟؟

سلام خیر به هیچ عنوان سخت نیست و فقط کافی است وقتی وارد صفحه ی سود و زیان شدین تاریخ را مشخص کنید و اطلاعات رو دریافت کنید. در نسخه ی متوسط به بالا موجود است

مشکل در سود

سلام. بعد از خرید نسخه پایه و اون همه زحمتی که برا وارد کردن اون همه اطلاعات کردم بعد دیدم محاسبه سود و زیان داره واقعا نامید شدم از برنامه.حالاهم بعد از مطالعه سایت که نوشتین سود هر فاکتور رو جدا نگاه کنیم که اونم همین مشکل رو منم دارم.سندهامم با دقت نگاه کردم اما مشکلی پیدانکردم[IMG][/IMG]