به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10
    Junior Member

پشتیبان گیری

سلام

جهت پشتیبان گیری با ارور مواجه میشود

چ باید انجام داد

خداقوت

سلام لطفن یک پوشه روی یک درایو که غیر از درایو c و غیر از درایوی باشد که میم را روی آن نصب کردید درست کنید و نام این پوشه را به صورت انگلیسی بگذارید و عدد هم نداشته باشد و روی این پوشه پشتیبان بگیرید حتمن نرم افزار را نیز آپدیت کنید

موفق باشید

سلام

روی ویندوز 10 از برنامه پشتبیان گرفتم الان ویندوز رو عوض کردم سون زدم ولی پشتیبان رو برنامه قبول نمیکنه چنتا ویندوز هم عوض کردم مشکلم حل نشد پشتیبانم فقط تو ویندوز 10 و 8 کار میکنه

لطفا راهنمایی کنید چطور پشتیبان برنامه رو از ویندوز 10 بیارم به ویندوز 7

سلام مربوط به نوع ویندوزتون نیست بستگی به 64 و 32 بودن ویندوز های شما دارد. بک آپ شما از ویندوز 64 بیتی به ویندوز 32 برنمی گردد. و همچنین حتمن باید یک پوشه در یک درایوی جز درایو c و همچنین درایوی که میم را داخل آن نصب کرده اید درست کنید و بک آپ خود را در این پوشه قرار داده و از این پوشه بازخوانی کنید

Junior Member
    خیلی خوب و آموزنده بود.

سلام

هیچ راهی نداره که پشتیبان رو از ویندوز 64 بیتی به ویندوز 32 بیتی انتقال بدم؟؟

سلام
    هیچ راهی نداره که پشتیبان رو از ویندوز 64 بیتی به ویندوز 32 بیتی انتقال بدم؟؟

سلام یک راه موجود هست که می تونید به شماره تلگرام 09101575202 پیام بدید تا راهنماش رو براتون ارسال کنم شاید موفق بشوید مشکل رو حل کنید