به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 1 از 2 1 2 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 12

نسخه جدید ایراد دار

سلام
    با نصب نسخه 53.4 برای مشتری رهگذر بدون پرداخت مالی نمیشه فاکتور صادر کرد
    آیا میشه نسخه های قبلی را رو نصب و جایگزین کرد

سلام این ایراد نیست شما وقتی مشتری تون رهگذر و برای یک بار میبینیدش چطور میخواید بهش نسیه بدید

سلام مشتری با تاخیر پیشه من میاد و من هم نمیتونم حساب همه را حفظ کنم تو نسخه های قبلی یه در خواست تنظیمات نسیه میومد تایید میکردم و فاکتور رهگذر صادر میشد و لی تو این نسخه جدید اجازه ثبت فاکت.ر نمیده

سلام شما اگر با کسی بیشتر از یکبار داد و ستد داشته باشید ا اسم ایشان را به عنوان مشتری دائم باید ثبت کنید

سلام مشکل من در زمان است صبح سفارش میدهند و در آخر وقت تحویل میگیرند در این تایم من باید جای جداگانه این اطلاعات را مجدد ثبت کنم و پس از تحویل مجدد در نرم افزار وارد کنم که چندان معقول نمیباشد
    و همان حالت در ورژن قبل بسیار مفید و کار آمد است ( پول دادن و یا ندادنش کردن خودمان )

آیا ورژن قبلی بک آپ های این ورژن جدید را ساپورت میکنه تا بتونیم ورژن قبلی را نصب کنیم؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط reza2003 نمایش پست ها
    آیا ورژن قبلی بک آپ های این ورژن جدید را ساپورت میکنه تا بتونیم ورژن قبلی را نصب کنیم؟؟
    لطفا این موضوع را پیگیری کنید و جواب بدید تمام کارم بهم ریخته

نگاه کنید ما پیش از این هم این شرایط رو نداشتیم و از لحاظ اصول حسابدارینمی توان چنین موضوعی را پذیرفت شاید پیش از این شما طرفحسابی با نام رهگذر تعریف کرده بودید
    این شماره تلفن شرکت قسمت پشتیبانی می تونید تماس بگیرید 02188994474-5
    یا شماره تماستون رو بدید باهاتون تماس بگیرم

با سلام
    خواهشا قبل ارتقاء نرم افزار بطور کامل آ«را کنترل نمایید

همونطور که در عکس ملاحضه میکنید بعد از نصب ورژن جدید در تک تک پرداخت ها تمامی مشتریان من را در هر فاکتور بستانکار معرفی کرده است
    و برای رفع این نقیصه باید تک ت ک فاکتور ها را مجدداً اصلاح و مبالغ را تغییر دهم

سلام لطفن بک آپتون ارسال کنید تا بررسی شود