به انجمن خوش آمدید
+ پاسخ به موضوع
صفحه 3 از 4 نخستنخست 1 2 3 4 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 34

موضوع: نسخه جدید

Junior Member
    نقل قول نوشته اصلی توسط SSE نمایش پست ها
    سلام
    از اول هم قرار نبود انواع سود در نسخه پایه باشد آن نسخه آپدیت که سود داشت اشتباها منتشر شده بود به نظر شما برنامه 16 هزار تومانی با برنامه 100 هزارتومانی یک قابلیت باید داشته باشد در ضمن در خصوص موضوعات از نوع قابلیت حسابداری لازم است در تالار مربوطه مطرح شود
    انواع سود ؟
    مهندس جان
    این 1 مدل سود هم نشون نمیده چه برسه به انواع سود
    اگه ما میگفتیم مثلا سود 1 ماهه یا دوره ای رو نشون بده ، حق با شما بود . میگفتید تو ورژن بالاتر هست
    ولی الان حتی سود 1 فاکتور هم نشون نمیده
    نرم افزار حسابداری که نه سود نه زیان نشون میده و نه اطلاعات حسابداری خاصی داره به هیچ دردی نمیخوره
    قرار نیست چون 16 هزار تومن هست هیچی نداشته باشه
    کسی که این نرم افزار رو میخره 16 تومن ، فقط اون 16 تومن رو هزینه نمیکنه ، صد ها هزار تومن و بلکه بیشتر ، از وقتش رو پای چنین برنامه مزخرفی صرف میکنه ، جنس و کالا و ... وارد میکنه ، آمار انبار میگیره ،موجودی میزنه ، طرف حساب ها رو وارد میکنه و ... 1 ماه رو نرم افزار کار میکنه بعد میاد استفاده کنه میبینه هیچی نداره
    جواب شما هم اینه که نرم افزار پایه هست

Senior Member
    سلام
    شما خیلی یکطرفه قضاوت می کنید و به راحتی حکم صادر میکند. شد شما در تالار مربوطه در خصوص سود یک فاکتور یک تاپیک برنید و پاسخ دریافت نکنید و یا اشکالی را به شکل مثلا تصویری منعکس کنید ؟ اگر چنین لینکی در تالار پرسش و پاسخ را ارائه دهید ممنون می شوم. در پست قبل هم گفتم که در تالار مربوطه سئوال کنید بعد قضاوت کنید شما لطفا کنید در تالار پرسش و پاسخ چند نمونه شکل قرار دهید که نشان میدهد که محاسبه مشکل دارد دو حالت دارد یک اشتباهی از طرف شما وجود دارد یا در شرایطی که شما نشان داده اید برنامه مشکلی دارد که در این صورت موضوع منعکس و شبیه سازی و برطرف و نسخه ی مربوطه برای شما ارسال می شود ولی شما به راحتی بی احترامی می کنید در ضمن شما تنها مشتری نیستید و کسی که مشکلی دارد با بی احترامی برخورد نمی کند این محصول چند هزار مشتری دارد ولی هرگز کسی اینطور برخورد نمی کند.

Junior Member
    سلام
    شما خیلی یکطرفه قضاوت می کنید و به راحتی حکم صادر میکند. شد شما در تالار مربوطه در خصوص سود یک فاکتور یک تاپیک برنید و پاسخ دریافت نکنید و یا اشکالی را به شکل مثلا تصویری منعکس کنید ؟ اگر چنین لینکی در تالار پرسش و پاسخ را ارائه دهید ممنون می شوم. در پست قبل هم گفتم که در تالار مربوطه سئوال کنید بعد قضاوت کنید شما لطفا کنید در تالار پرسش و پاسخ چند نمونه شکل قرار دهید که نشان میدهد که محاسبه مشکل دارد دو حالت دارد یک اشتباهی از طرف شما وجود دارد یا در شرایطی که شما نشان داده اید برنامه مشکلی دارد که در این صورت موضوع منعکس و شبیه سازی و برطرف و نسخه ی مربوطه برای شما ارسال می شود ولی شما به راحتی بی احترامی می کنید در ضمن شما تنها مشتری نیستید و کسی که مشکلی دارد با بی احترامی برخورد نمی کند این محصول چند هزار مشتری دارد ولی هرگز کسی اینطور برخورد نمی کند.
    اولا من وقت اضافی ندارم بشینم برای شما عکس بگیرم
    دوما ، شما آپدیت رو دادید و من نصب کردم و الان نمیتونم دیگه از مشکل قبلی عکس بگیرم
    سوما ، من به شما میگم این ورژنی که شما توی این تاپیک معرفی کردید به عنوان جدیدترین ورژن ، سود فاکتور رو نمیده ( سود دوره ای رو هم اگه نده اشکالی نداره ، میگیم اون مربوط به ورژن های کاملتر هست ، ولی حداقل سود تکی رو که باید بده ) حالا اگه شما میگید میده ، کافیه نصب کنید و تست کنید ببینید 1 فاکتور فروش که میزنید اصلا دکمه ای برای نمایش سود فاکتور داره یا نه ؟ ( در ضمن خودتون هم توی 2 تا پست بالاتر گفتید که قرار نبوده سود داشته باشه و اون نسخه اشتباهی منتشر شده ، که البته در کنار انتشار اشتباه ، اشتباه محاسباتی هم داشت ) پس نیازی به اینکه من بخوام برای شما از نرم افزار تصویر بگیرم نیست

در ضمن ، معمول نیست به قول خودتون اون چند هزار نفر که خریدن راضی بودن ؟ یا انداختن 1 گوشه ای و از 1 نرم افزار دیگه استفاده کردن
    دلیل اینکه فقط من اعتراض کردم این نیست که همه راضی بودن و فقط من ناراضی و مشکل هم از منه ! خیر ..اینجوری نیست .

الان هم اگه اعتراض بنده ناراحتتون میکنه ، دیگه پست نمیدم
    فقط اینو بگم ، برخی نرم افزار هایی که در حد پروژه دانشجویی هست و توی اینترنت به وفور یافت میشه ، همین امکانات برنامه شما رو داره ،
    نرم افزاری که فروختید هیچ قابلیت خاصی نداره

Junior Member
    و در تکمیل موضوع ،
    شما میفرمایید در انجمن مربوطه تاپیک بزنم
    قبلا دوستانی این کار رو کردن
    این هم تایپ
    http://forum.mimsoft.ir/showthread.p...8A%D8%A7%D9%86

و این هم جواب شما :
    سلام
    در نسخه پایه مطابق شکل فقط محاسبه یک فاکتور فروش قرار دارد و از نسخه متوسط به بعد انواع سود به تفکیک کالا / مشتری / فاکتور/ماخذ سودوزیان/... توزیع شده است.
    تصویر پیوست خودتون :
    http://forum.mimsoft.ir/attachment.p...6&d=1325995041

ولی همین که خود شما هم گفتید سود فاکتور رو میده ، الان توی نرم افزار نداره

Senior Member
    سلام
    این عکسی که شما اشاره کرده اید و من گذاشتم در نسخه ویژه است نه عکس از روی نسخه پایه تهیه شده که شما به آن استناد کرده اید هچنین بد نبود به تاریخ پست و پاسخ و شکلی که اینجانب ارائه دادم نگاه میکردی و اما اگر علاقه مند هستید و می توانید بدون حاشیه بحث فنی کنید بسم الله در تالار پرسش و پاسخ تا رفع مشکل آمده ام همکاری کنم و اگر لازم باشد پیگیری میکنم تا نسخه تکمیلی نیز ارسال شود
    ویرایش توسط SSE : 11-16-2013 در ساعت 03:45 AM

Junior Member
    سلام
    این عکسی که شما اشاره کرده اید و من گذاشتم در نسخه ویژه است نه عکس از روی نسخه پایه تهیه شده که شما به آن استناد کرده اید هچنین بد نبود به تاریخ پست و پاسخ و شکلی که اینجانب ارائه دادم نگاه میکردی و اما اگر علاقه مند هستید و می توانید بدون حاشیه بحث فنی کنید بسم الله در تالار پرسش و پاسخ تا رفع مشکل آمده ام همکاری کنم و اگر لازم باشد پیگیری میکنم تا نسخه تکمیلی نیز ارسال شود
    حاشیه کجا بود دوست عزیز
    کدام نسخه ویژه ! من پست خود شما رو نقل قول کردم که فرموده بودید :

سلام
    در نسخه پایه مطابق شکل فقط محاسبه یک فاکتور فروش قرار دارد و از نسخه متوسط به بعد انواع سود به تفکیک کالا / مشتری / فاکتور/ماخذ سودوزیان/... توزیع شده است.
    در این تاپیک
    http://forum.mimsoft.ir/showthread.p...full=1#post101

خود شما هم نوشتید نسخه پایه
    بحث اصلی اینه من زمانی که نرم افزار پایه رو خریداری کردم ، دقیقا شکل همین عکس شما بود منو هاش و سود فاکتور داشت
    بعد از 1 ماه استفاده و اینکه دیدم سود ها رو اشتباه محاسبه میکنه تماس گرفتم برای آپدیت ، قرار شد بزارن روی سایت که نذاشتن . 1 کم منتظر موندم اینجا مطرح کردم ، که شما زحمت کشیدی گذاشتی توی انجمن ، من هم اون رو گرفتم و نصب کردم
    الان اون عکسی که شما قرار دادی و نرم افزار من در مرحله اول اونجوری بود کلا تغییر کرده و به این شکل درومده :
    وگرنه قبلا نرم افزار بنده هم دقیقا مطابق اون عکسی که خود شما گذاشتید بود

Junior Member
    نسخه جدید رو برا من هم بیزحمت ارسال کنید .

hadi88512@gmail.com

Senior Member
    با سلام
    ارسال شد ولی لطفا از واحد پشتیبانی درخواست نمائید

Junior Member
    لطفا برای من هم ارسال نمائید.
    rain_sokoot@yahoo.com

Senior Member
    با سلام
    نسخه 50.1.1 ارسال شد